Bundesliga: Bavarci nadigrali Jovetićev tim, het-trik Levandovskog

Bavarci nastavljaju sa sjajnim partijama, a večeras su isuviše lako pred svojim navijačima savladali tim u kojem igra naš reprezentativac Stevan Jovetić, koji su pali bez ispaljenog metka

U meču 3. kola njemačke Bundeslige Bajern je pobijedio berlinsku Hertus 5:0.

”Bavarci” nastavljaju sa sjajnim partijama, a večeras su isuviše lako pred svojim navijačima savladali tim u kojem igra naš reprezentativac Stevan Jovetić, koji su pali bez ispaljenog metka.

Domaćin je poveo već u šestoj minuti golom Tomasa Milera, a Robert Levandovski je u 35. minuti povisio na 2:0, što je bio 16. uzastopni meč u kojem Poljak postiže najmanje jedan gol.

Bavarci su nastavili trpati mrežu nemoćnih gostiju i u drugom dijelu. U 49. minuti lijep gol postiže Musiala, a u 70. minuti Levandowski novim golom završava posao.

Nije poljski napadač stao na tome, pošto je do kraja postigao još jedan gol i sjajnu noć kompletirao het-trikom, a sa pet pogodaka je sada prvi strijelac lige.

Bajern je sa sedam bodova na diobi prvog mjesta s Bajer Leverkuzenom, a u narednom kolu igrat će protiv Lajpciga.