Nedjelja, 16 Juna, 2024

Đoković danas napunio 37 godina, meč u Ženevi prekinut zbog kiše

Trenutni rezultat u meču nakon 46 minuta igre je 5:3 i 40:40 za Đokovića protiv Janika Hanfmana, a srpski teniser servira za set.

Novak Đoković za sada nije uspio da stigne do rođendanske pobjede na turniru u Ženevi, pošto je njegov meč prekinut zbog kiše.

Najbolje rangirani teniser svijeta je u devetom gemu seta spasio čak četiri brejk lopte, a meč je prekinuo jak pljusak u Ženevi.

Đoković je danas napunio 37. godina i postao prvi teniser u istorji koji je broj 1 na ATP listi i u 38. godini života.

Kasper Rud opravda oje ulogu favorita i posle izgubljenog prvog seta dobio je naredna dva protiv Sebastijana Ofnera – 4:6, 6:2, 6:2. Sledeći je na terenu Novak.