Četvrtak, 9 Maja, 2024

Primorac i Kataro upisali pobjede

Prve bodove na kotorskom turniru osvojio je Kataro, koji slavio protiv Budve 11:4.

Vaterpolisti Primorca savladali su ekipu Slovenije ubjedljivim rezultatom 23:7, i završili nastup na prvom turniru Regionalne A1 lige u Kotoru.

Prednost ekipe Zorana Maslovara rasla je iz minuta u minut do konačnih i najvećih plus 16.

Najefikasniji u ekipi Primorca bio je mladi Relja Vukanić sa sedam pogodaka.

Marko Mršić se četiri puta upisao u  strijelce. Po dva pogotka postigli su Nikola Marković, Marko Gopčević, Nemanja Vico i Balša Vučković. Na semafor su se upisali još Angus Lembi, Tim Perov, Petar Ćetković i Draško Šekarić.

Kotorski sastav do pobjede vodili su Andrija Roganović i Nikola Radonić sa po tri, dok je Milan Nikaljević dodao dva gola.

U budvanskom sastavu po gol postigli Todor Vukčević, Radivoj Radanović, Stefan Kovačević i Tadija Matijašević.