Potop Liverpula, Junajted se vratio pobjedama

Koliko je Liverpul daleko od velike ekipe vidjelo se i na gostovanju Vulverhemptonu.

Tim Jirgena Klopa je podbacio po ko zna koji put u sezoni, danas je poražen 3:0, pa je sve dalje od glavnog cilja i plasmana u Ligu šampiona.

“Vukovi” su već nakon 12 minuta gubili 2:0 (autogol Matipa i gol Dosona), a u drugom poluvremenu je na potop “redsa” tačku stavio Neveš.

Mančester junajted se nakon dva meča vratio na pobjednički tim.

Na “Old trafordu” je savladan Kristal Palas – 2:1.

Bruno iz penala i Rašford su pogađali za “đavole”, poraz gostiju je ublažio Šlup.

Junajted je posljednjih 20 minuta morao da igra sa desetoricom zbog isključenja Kazemira.

Brajton je bio bolji od Bornmuta (1:0), Brentford je nadigrao Sautempton (3:0), dok je Lester dao četiri gola Aston Vili (4:2).