Crvena zvezda lako do pobjede protiv Novljana

Jadran je večeras u Beogradu poražen od Crvene zvezde sa 14:12 (5:4, 4:3, 4:2, 1:3) u drugom meču Top 5 faze Regionalne lige.

Iako je sinoć dvostrukom uzastopnom vicešampionu Evrope Novom Beogradu Jadran iz Herceg Novog pružio snažan otpor do finiša utakmice, to nije bio slučaj večeras u drugoj utakmici završnice Regionalne lige protiv Crvene zvezde.

Pobjednik je odlučen u finišu druge, i u prvoj polovini treće četvrtine kada Crvena zvezda serijom 4:0 stiže do ubjedljivih 12:7.

Do kraja utakmice Jadran je samo uspio da ublaži poraz i donekle popravi utisak iz prve tri četvrtine.

Po dva gola u ekipi Jadrana postigli su Uroš Vučurović, Danilo Radović, Strahinja Gojković i Ivan Nagaev, dok su po gol postigli Dmitri Holod, Lazar Vukićević, Martin Gardašević i Vasilije Radović.

Najefikasniji u timu Crvene zvezde večeras su bili dijete Jadrana i nekadašnji crnogorski reprezentativac Gavril Subotić i Marko Radović, koji su postigli po četiri gola.