Petak, 3 Maja, 2024

Budućnost ponovo bolja od Storhamara

Iako u timu nije bilo Milene Raičević i Ivone Pavićević, rukometašice Budućnost Bemaxa su stigle do pobjede na gostovanju Storhamaru u Ligi šampiona.

Izabranice Bojane Popović su u Norveškoj slavile 27:25 za ukupno četvrti trijumf u grupi, treći u gostima ove sezone, a drugi nad Storhamarom u osam dana.

Budućnost je samo jednom gubila u prvom poluvremenu u kojem je imala i do tri gola prednosti, a u nastavku je dominirala i bez problema privela utakmicu kraju.

Matea Pletikosić je postigla osam golova, jedan manje Ilda Kepić, dok je golmanka Armel Atingre upisala 15 odbrana.

U Ligi šampiona slijedi pauza, Podgoričanke prvi naredni meč igraju 8. januara naredne godine kada gostuju Rapidu u Bukureštu.