Petak, 3 Maja, 2024

Vučević odličan u novoj pobjedi Čikaga

Crnogorski reprezentativac je za tačno 36 minuta u igri ubacio 21 poen, uz 16 skokova i dvije asistencije.

Nikola Vučević odigrao je odlično u pobjedi Čikaga na parketu San Antonija, 121:112.

Čikago je imao 11 poena minusa na poluvremenu, ali je u nastavku zaigrao mnogo bolje i preokretom došao do trijumfa.

Efikasniji od našeg asa bio je samo Kobi Vajt sa 24 poena, a doprinos pobjedi dali su i Demar Derozan sa 20 poena i 10 asistencija, odnosno Patrik Vilijams sa takođe 20 koševa.

U ekipi iz Teksasa 21 poen i 20 skokova Viktora Vembanjame, 20 je upisao Keldon Džonson.

Čikago sada ima devet pobjeda i 14 poraza i u seriji je od četiri dobijene utakmice.