Nedjelja, 28 Aprila, 2024

Stevan Jovetić stavio tačku na trijumf Olimpijakosa

Olimpijakoos nakon 20. kola ima 41 boda, a PAOK ako zadrži 1:0 protiv Panatinaikosa biće lider sa 47. Janina je pretposljednja sa svega 12 bodova.

Kapiten crnogorske reprezentacije Stevan Jovetić ušao je u igru u 90 i tri minuta kasnije postavio je konačnih 3:1, u pobjedi Olimpijakosa nad Janinom.

Jovetić je postigao gol nakon dodavanja Jorgosa Masurasa, koji je asitirao i za drugi gol, koji je Španac Fran Navaro dao u 65. minutu. Jovetić je ušao u igru umjesto Navara.

Olimpijakos je poveo golom Andreasa Ntoija u 57, a gosti su jedini gol dali sa penala u 75. minutu, kada je precizan bio Španac Pedro Konde.