Stevan Jovetić pokrenuo Olimpijakos protiv Lamije

Olimpijakos je u 30. kolu Superlige savladao kao gost Lamiju  sa 5:1, a prvi pogodak postigao je stigao u 22. minutu zahvaljujući Jovetiću, koji je na šest metara od gola Lamije primio loptu i zakucao je pod prečku.

Crnogorski reprezentativac, Stevan Jovetić postigao je protiv Lamije danas peti pogodak u Prvenstvu Grčke u dresu Olimpijakosa.

Nakon vođstva koje je Olimpijakosu donio Jovetić sve je bilo mnogo lakše, mrežu Lamijepogađali su do kraja utakmice El-Kabi i El-Arabi, kao i Papadopulos i Kornezos koji su postigli po autogol.

Strijelac za domaću ekipu je bio Lejk.

Olimpijakos se i dalje nada tituli, iako se nalazi na trećem mjestu sa dva boda manje od AEK-a i tri od PAOK-a, ali ima i utakmicu više.