Siti dao šest golova, prvi trijumf Šefild junajteda

Mančester siti je lako savladao Bornmut u meču koji je bio riješen već poslije prvih 40 minuta.

Aktuelni prvak Engleske je pobijedio 6:1, a u 37. minutu je imao tri gola prednosti nakon što su pogađali Doku, Silva i Akanđi.

Foden, koji je na poluvremenu zamijenio povrijeđenog Halanda, upisao se za 4:0 prije nego je Sinistera smanjio na 4:1.

Silva je u finišu majstorski zatresao mrežu za 5:1, a konačan rezultat je postavio Ake.

U Premijer ligi više nema timova bez trijumfa nakon što se prvi put radovao Šefild junajted.

Savladao je Vulverhempton 2:1, i to golom iz penala u 100. minutu koji je postigao Norvud.