Omladinci u finalnoj rundi kvalifikacija za Evropsko prvenstvo

Naša selekcija je savladala pod Goricom Vels 3:0 i pošto je u drugom meču grupe viđen remi Austrije i Engleske 0:0, tim Gorana Perišića je prošao kao drugoplasirani.

Omladinska reprezentacija Crne Gore izborila je plasman u elitnu rundu kvalifikacija za Evropsko prvensto.

Naša selekcija je u prva dva kola upisala remi i poraz. Igrali su bez golova sa Englezima, dok su poraženi od Austrije 2:1.

Naša selekcija je izvanredno odigrala prvo poluvrijeme, koje je krunisala sa tri gola u mreži rivala.

Poveli smo golom Golubovića već u drugom minutu, da bi Tomašević na isteku pola sata igre duplirao prednost. Najbolje se snašao nakon kornera i gužve u šesnestercu, i sa pet-šest metara poslao loptu u mrežu.

Na 3:0 povisio je Mrvaljević iz penala. Prethodno je u šesnaesteru oboren Golubović.

I u nastavku smo nastavili da dominiramo. Pokušao je Camaj iz slobodljaka, potom je i prečka spasila goste u 62. minutu, nakon udarca Miranovića sa desetak metara.