Subota, 27 Aprila, 2024

Juventus slavio protiv Intera

Juventus je u derbiju Italije nanio peti poraz fudbalerima Intera

Fudbaleri Juventusa pobijedili su Inter rezultatom 2:0 u meču 13. kola italijanske Serije A.

Juventus je u derbiju Italije nanio peti poraz fudbalerima Intera, a oni stigli do trećeg uzastopnog trijumfa u nacionalnom takmičenju.

Najbolje prilike u prvom poluvremenu propustili su Bremer u 19. minutu za Juventus, i u 26. minutu, Džeko koji je izblokiran u kaznenom prosotru domaćih.

Juve je poveo u 52. minutu. Veći dio posla odradio je srpski reprezentativac Kostić, koji je krenuo ka golu rivala sa svoje polovine, bio je prebrz za čuvare i zatim sjajno uposlio Rabioa, koji je preciznim udarcem savladao Onanu.

I drugi gol u 85. minutu Juventusa postignut je na asistenciju Kostića. Ovog puta strijelac je bio Fađoli.