Milan ubjedljiv protiv Lećea

''Rosoneri'' su posao praktično završili u prvom dijelu kada su golove postigli Pulišić u šestom, odnosno Žiru u 20. minutu

Milan je ubjedljivo savladao Leće na “San Siru” 3:0 i učvrstio se na drugom mjestu Serije A.

“Rosoneri” su posao praktično završili u prvom dijelu kada su golove postigli Pulišić u šestom, odnosno Žiru u 20. minutu.

Posao im je bio olakšan, jer je naš reprezentativac Nikola Krstović dobio direktan crveni u 45. minutu, zbog neopreznog i oštrog starta nad Samuelom Čukvuemekom.

U nastavku, još jedan gol u mreži tima sa juga Italije. Igrao se 57. miut kada je Adli sjajnim pasom uposlio Leaa, koju je pobjegao odbrani gostiju i rutinski poslao loptu u mrežu.

Milan na drugom mjestu ima 68 bodova, devet više i utakmicu više od Juventusa. Na drugoj strani, Leće je 13. sa 29 poena, četiri više od zone ispadanja.