Subota, 4 Maja, 2024

Juventus nadigrao Fiorentinu

Fudbaleri Juventusa pobijedili su na svom terenu u Torinu Fiorentinu sa 1:0, u utakmici 22. kola Serije A.

Jedini gol postigao je Adrijan Rabio u 34. minutu, poslije asistencije Anhela Di Marije.

Fudbaler Juventusa Dušan Vlahović bio je strijelac u 59. minutu, ali je poslije upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Fiorentina je izjednačila u 89. minutu golom Gaetana Kastrovilija, ali je posle VAR-a i taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Crno-bijeli su vezali drugu pobjedu, sada imaju 13 pobjeda i zauzimaju deveto mjesto na tabeli sa 29 bodova, nakon što im je liga oduzela 15 bodova zbog finansijskih nepravilnosti.

Fiorentina je nastavila niz bez pobjede, a poslije 10. poraza je 14. na tabeli sa 24 boda.