I Vulverhempton bolji od Čelsija

Čelsi je kod rezultata 0:0 propustio nekoliko dobrih šansi, što su domaći kaznili u drugom dijelu i stigli do tri veoma važna boda.

Fudbaleri Vulverhemptona savladali su danas Čelsi na svom terenu sa 2:1 (0:0), u 18. kolu Premijer lige.

Čelsi je kod rezultata 0:0 propustio nekoliko dobrih šansi, što su “vukovi” kaznili u drugom dijelu i stigli do tri veoma važna boda.

Domaći su poveli u 51. minutu, kada je Lemina pogodio glavom nakon kornera, taj rezultat je ostao na snazi do nadoknate vremena…

I onda još dva gol – prvo je u 93. minutu prednost domaćina uvećao Doerti, nakon velike greške Badijašila a konačan rezultat postavio Nkunku.

Čelsi je tako četvrti uzastopni put poražen u gostima, nakon kojeg dijeli 10. mjesto, upravo sa Vulverhemptonom sa 22 boda.