Nedjelja, 5 Maja, 2024

Dončić stigao do tripl-dabla za poluvrijeme

Slovenac se poigravao sa ''džezerima'', imao je 40 poena, 11 skokova i 10 asistencija, i to nakon što je na terenu proveo ukupno 32 minuta.

Ubjedljiva pobjeda Dalasa nad Jutom (147:97) imala je pečar fenomenalnog Luke Dončića.

Slovenac se poigravao sa “džezerima”, imao je 40 poena, 11 skokova i 10 asistencija, i to nakon što je na terenu proveo ukupno 32 minuta.

Dončić nije ni ulazio u igru u posljednjoj četvrtini, a do tripl-dabla je došao još u prvom poluvremenu sa 29 koševa, te po 10 uhvaćenih lopti i asistencija.

Bio mu je to 60. tripl-dabl u karijeri.

Tripl-dabl je upisao i Nikola Jokić (22+15+10) u porazu Denvera od LA Klipersa 111:102.

Srpski as je pogodio devet šuteva iz 32 pokušaja, a Nagitsi su izgubili od Klipersa prvi put još od januara prošle godine.

San Antonio je u Minesoti (102:84) doživio 15. poraz zaredom, a Detroit je izgubio od Memfisa (116:102) za 18. u nizu.