Utorak, 30 Aprila, 2024

Barsa razigrana i protiv Elćea, Levandovski nastavio seriju

Barselona je savladala Elće u 6. kolu La Lige, to joj je peti trijumf zaredom, pa je nakon makar do sjutra veče lider na tabeli.

Katalonci nakon pobjede (3:0) imaju bod više od aktuelnog šampiona Reala, koji sjutra od 21 sat gostuje Atletiku u madridskom derbiju.

“Blaugrana” je od 14. minuta imala igrača više (isključen je Gonsalo Verdu), a u finišu prvog poluvremena je i riješila pitanje pobjednika.

Mrežu gostiju, koji su do sada u sezoni osvojili samo bod, tresli su Robert Levandovski Memfis Depaj, a Poljak je i početkom nastavka bio strijelac.

Levandovski je tako došao do brojke od osam pogodaka u prvenstvu u šest utakmica.