Vučević upisao dabl-dabl u novom porazu Bulsa

Čikago je doživio peti poraz u posljednjih šest utakmica i ukupno 11. neuspjeh u sezoni NBA lige.

Bulsi definitino nisu dobro počeli, a sada ih je savladala i Oklahoma koja je stigla do šeste pobjede zaredom – 116:102.

Sve je bilo u znaku Šeja Gildžs-Aleksandera koji je meč završio sa 40 poena i 12 asistencija, dok je na drugoj strani crnogorski centar Nikola Vučević upisao dabl.

Vučević je imao 16 poena i 12 skokova, te tri asistencije za 37 minuta na parketu, uz šut iz igre 13-6.

Bulsi su igrali bez povrijeđenog Zeka Levina, a najefikasniji je bio Demar Derozan sa 25, iako je u prvom poluvremenu ubacio samo dva…

Čikago je sada na učinku 5-11, dok Tander ima 11 trijumfa i četiri poraza.