Četvrtak, 2 Maja, 2024

Veliki uspjeh za Podgoričane: Karatisti Budućnosti osvojili 20 medalja u Kolašinu

Karatisti Budućnosti imali su uspješan nastup na turniru “Kolašinski pobjednik”.

Karate, Foto: Cdm.me

Mladi takmičari podgoričkog kluba pokazali su ogroman potencijal, što najbolje potvrđuje brojka od 20 medalja, od čega šest zlatnih, četiri srebrne i 10 bronzanih.

Zlatne medalje u Kolašinu osvojili su: Lazar Popović, Ina Ramović, Petar Vojinović, Dražen Šutović i Mia Ramović. Srebrne medalje osvojili su Lana Tatar, Marta Marsenić, Filip Filipović i Tijana Vujisić.

Bronzane medalje osvojili su: Sofia Popović, Dahan Bašović, Lana Đikanović, Vidak Stojović, Vukan Kanura, Sofija Radišević, Vukota Marsenić, Vuk Janketić, Elena Lakić, Đurđa Todorović i Maša Jovićević.