Utorak, 19 Marta, 2024

Sutjeska novi lider

Fudbaleri Sutjeske pobijedili su danas u Danilovgradu ekipu Iskre 2:1 i poslije 13. kola preuzeli čelnu poziciju na tabeli Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige (MPCFL).

Zvanični šampion slavio je golovima Tajrona Konrada u 43. i Anta Babića u 45. minutu.

Jedini pogodak za Iskru postigao je Halil Muharemović u 49. minutu.

Dečić, koji je bio na čelu tabele uoči ovog kola, igrao je sa Petrovcem neriješeno 1:1.

Gosti su poveli golom Nikole Zvrka u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Stefan Denković u 52. minutu.

Važne bodove osvojio je tivatski Arsenal, koji je u Baru pobijedio Mornar 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Jovan Dašić u 76. minutu.

Poslije prvog poluvremena, Rudar u Podgorici vodi protiv Budućnosti 1:0, pogotkom Danina Talovića u 14. minutu.

U premijernom meču fudbaleri Jedinstvo France pobijedili su juče u Beranama plavsko Jezero 2:0.