Četvrtak, 9 Maja, 2024

Siti pobijedio, Junajted izvukao bod u Londonu

Šampion je u 12. kolu Premijer lige slavio 3:1, ali su gosti dobro namučili sastav Pepa GvardioleŠampion je u 12. kolu Premijer lige slavio 3:1, ali su gosti dobro namučili sastav Pepa Gvardiole

Ništa nije bilo jednostavno u pobjedi Mančester sitija nad Brajtonom.

Šampion je u 12. kolu Premijer lige slavio 3:1, ali su gosti dobro namučili sastav Pepa Gvardiole.

Erling Haland je do poluvremena donio “građanima” prednost od 2:0, potom je smanjio Leandro Trosar…

Imao je i šanszu za izjednačenje, ali je nakon toga Siti došao na svoje.

Konačan rezultat je postavio Kevin de Brujne, pa je Siti na bod manje od lidera Arsenala, koji ima utakmicu manje.

A u derbiju između Čelsija i Mančester junajteda su u finišu viđena velika uzbuđenja.

Nije bilo pobjednika (1:1), nakon što je domaćin u 94. minutu poveo golom Žoržinja iz penala, a bod gostima u 94. donio Kazemiro.