Utorak, 30 Aprila, 2024

Primorac ubjedljiv protiv KPK

KPK je na startu meča poveo 3:2, ali je Primorac do poluvremena preokrenuo na 5:3, a sredinom treće dionice stigao i do pet golova razlike, bilo je 8:3.

Vaterpolisti Primorca zadržali su maksimalan učinak u regionalnoj A1 ligi , pošto su pobijedili i u posljednjem kolu drugog turnira protiv KPK sa Korčule sa 16:5.

Do kraja utakmice Kotorani su lako održavali prednost i upisali još jedan ubjedljiv trijumf.

Primorac je predvodio Marko Gopčević sa četiri gola. Tri je postigao Nemanja Vico, dok su po dva puta upisali Fleming Kastrop i Draško Brguljan.

Kod Korčule četiri od pet golova postigao je Ivan Bego, a jedan je upisao Tomislav Denoble.

Vaterpolisti Katara poraženi su od Splita u posljednjem kolu drugog turnira regionalne A1 lige 10:9.

Većim dijelom meča igralo se gol za gol, pa je meč riješen u samom finišu.

Kod vođstvo Katara od 8:7, Split je napravio seriju 3:0 i slomio otpor našeg tima.

Milić i Radonjić su bili najefikasniji u Kataru sa po tri gola.

U pobjedničkom istakao se Tonković sa tri gola, po dva su upisali Karlo Kreković i Antun Pavlović.