Premijer liga: Vest Hem stigao, ali ne i prestigao Barnli, Brajtonu veliki bodovi!

Brajton je uspio da savlada Notingem Forest na svom terenu rezultatom 1:0, jedini gol smo videli u 29. minutu kada je Omobamidele postigao autogol.

Domaći su imali posjed lopte, ali daleko od toga da su gosti bili nemoćni. Prijetili su u nekoliko situacija, na kraju su, ipak, ostali praznih šaka.

U drugom meču Vest Hem je dočekao Barnli, bilo je 2:2.

Domaćin je poslije prvih 45 minuta gubio sa 2:0, Fofana je postigao gol u 11. minutu, da bi Mavropanos povisio autogolom u 1. minutu nadoknade na 0:2.

Paketa je vratio u život “Čekićare”, da bi konačno u prvom minutu nadoknade Vest Hem stigao do izjednačujućeg gola, strijelac je bio Deni Ings.

Vest Hem je tako stigao do zasluženog izjednačenja, bio je bolji tim u ovom meču jer je Barnli bio apsolutno povučen u drugom poluvremenu i čekao je svoju šansu iz kontri.

Uglavnom, domaći su sada sve dalje od Lige šampiona, Barnli je stigao do 14. boda…