Petak, 3 Maja, 2024

Ništa od Lige šampiona, Primorac doživio i drugi poraz

Francuski predstavnik Nojzi je pobijedioi Primorac sa 16:10, a sve je bilo riješeno već na poluvremenu kada je imao šest golova prednosti (11:5).

Primorac je doživio drugi poraz na kvalifikacionom turniru za Ligu šampiona u Kragujevcu, kojim je i definitivno izgubio sve šanse za plasman u najjače vaterpolo klupsko takmičenje, takod a je sada izvjesno da naš vicešampion sezonu nastavlja u Evrokupu.

Naš vicešampion je odolijevao desetak minuta do rezultata 4:4, a nakon toga Nojzi le Seka je zaigrao boilje i kvalitetnijhe i potpuno zasluženo ostvario ubijedljiv trijumf.

U crnogorskom timu je Petar Ćetković postigao tri gola, po dva su upisali Draško Brguljan, Marko Mršić i Srđan Janović, a jedan Tim Perov.

Kod protivnika se istakao Aleksander Bouven (pet), crnogorski reprezentativac i bvši igrač Primorca Dušan Matković je četiri puta zatresao mrežu.

Primorac u subotu od 19 sati igraju protiv Breše, a u nedjelju je rival Duisburg (11).