Subota, 27 Aprila, 2024

Krstović promašio dvije velike šanse, Leće izgubio u Bergamu

Nikola Krstović je golgetersku krizu nastavio i u Bergamu, gdje je njegov Leće izgubio od Atalante u posljednjem meču u 2023. godini.

“Boginja” je u 18. kolu Serije A slavila 1:0, presudio je gol Ademole Lukmana u 58. minutu, vjerovatno bi sve bilo drugačije da je Krstović iskoristio dvije velike šanse koje je imao u drugom poluvremenu.

Kod 0:0 je mogao da donese prednost svojoj ekipi udarcem glavom u 54. minutu, a onda je u 68. šutirao desnom nogom visoko preko gola.

Napadač “hrabrih sokola” je zamijenjen u 77. minutu, pa je ostao na brojci od četiri pogotka u sezoni.

Nije se upisao još od 6. oktobra i duela sa Sasuolom.