Kiks Bajerna, debakl Borusije, gužva na vrhu tabele

Štutgart je iznenadio Bajern u Minhenu – popularne “švabe” remizirale su na terenu šampiona 2:2, u šestom kolu Bundeslige.

Bavarci su poveli pogotkom mladog Tela u 36. minutu, da bi Fihrih u 57. izjednačio.

Još jedan talentovani mladić dao je gol za Bajern, Džamal Musijala za 2:1, ali je Girasi u nadoknadi iz penala utišao domaće pristalice.

Lajpcig je nokautirao Borusiju iz Dortmunda sa 3:0.

Na mađarski pogon je ekipa sa istoka Njemačke najavila pobjedu.

U prvom dijelu mrežu “milionera” pogađali su Orban i Sobolsai, da bi u završnici Hajdara ovjerio trijumf.

Naš Stevan Jovetić nije bio u kombinaciji za tim Herte u remiju sa Leverkuzenom 2:2.

Hofenhajm je pobijedio Majnc 4:1 i na vrhu tabele se izjednačio sa Bajernom i Borusijom, dok isti broj bodova ima i Frajburg, uz meč manje.