Četvrtak, 2 Maja, 2024

Junajted u finišu do pobjede protiv Lidsa

Fudbaleri Mančester junajteda pobijedili su u gostima ekipu Lidsa sa 2:0, u utakmici 23. kola Premijer lige.

Junajted je upisao 14. pobjedu od početka sezone i drugi je na tabeli sa 46 bodova, dok je Lids na 17. poziciji sa 19 osvojenih bodova.

Sve do 80. minuta nije bilo golova, a onda je prvo Markus Rašford glavom, poslije centaršuta Luka Šoa, doveo Junajted u vođstvo, da bi pobjedu gostujućeg tima pet minuta kasnije potvrdio Alehandro Garnaćo.

Ekipa sa Old Trafoda je do kraja meča još dva puta zatresla mrežu Lidsa, ali su oba pogotka poništena zbog ofsajda.

Fudbaleri Mančester junajteda će u narednom kolu Premijer lige dočekati Lester, dok će Lids gostovati Evertonu.