Nedjelja, 5 Maja, 2024

Bez golova u meču Lacija i Udinezea, rutina Intera

Za Lacio je cio meč odigrao crnogorski reprezentativac Adam Marušić

Fudbaleri Lacija i Udinezea odigrali su danas u Rimu neriješeno 0:0, u utakmici 10. kola italijanske Serije A.

Za Lacio je cio meč odigrao crnogorski reprezentativac Adam Marušić.

Rimski klub je na trećoj poziciji sa 21 bodom, a sa istim učinkom Udineze zauzima četvrto mjesto.

U narednom kolu Lacio gostuje Atalanti, dok Udineze dočekuje Torino.

Fudbaleri Intera pobijedili su danas na svom terenu ekipu Salernitane sa 2:0.

Domaći tim je u vođstvo doveo Lautaro Martines u 14. minutu, dok je konačan rezultat postavio Nikolo Barela golom u 58. minutu.

Inter je poslije šeste pobjede u prvenstvu došao do sedmog mjesta sa 18 bodova, a Salernitana je 12. sa osam bodova manje.

U sljedećem kolu Inter gostuje Fiorentini, dok Salernitana dočekuje Speciju.

Specija i Kremoneze su odigrali neriješeno 2:2.

Gosti iz Kremone su poveli već u drugom minutu preko Sirila Desersa, a Specija u nastavku preokreće golovima M'Bale Nzole u 19. i Emila Holma u 22. minutu.

Kremoneze do boda dolazi pogotkom Šarla Pikela u 52. minutu.

Specija je na 15. mjestu Serije A sa devet bodova, a Kremoneze je na pretposljednjoj 19. poziciji sa četiri boda i bez ostvarene pobjede.

U sljedećem kolu Specija gostuje Salernitani, dok Kremoneze dočekuje Sampdoriju.