Četvrtak, 2 Maja, 2024

Žezus i Firmino srušili “Gaučose”, Mesi bez finala! (VIDEO)

Argentinci će igrati za treće mjesto u subotu u Sao Paolu, dok Brazil u finalu čeka boljeg iz duela Čile - Peru

Fudbaleri Brazila plasirali su se u finale Kopa Amerike nakon što su u Belo Horizonteu savladali najvećeg rivala Argentinu sa 2:0.

Brazilci su bolje krenuli od starta i poveli u 19. minutu kada je pogodio Gabi Žezus na asistenciju Roberta Firmina.

Utakmica je u drugom poluvremenu bila prilično izjednačena, bilo je šansi i na jednoj i na drugoj strani, ali je Brazil u 71. minutu kaznio promašaje “Gaučosa” tako što je Žezus ovoga puta sjajno pronašao Firmina koji pogađa za 2:0.

Argentinci će igrati za treće mjesto u subotu u Sao Paolu, dok Brazil u finalu čeka boljeg iz duela Čile – Peru.

Finale se igra na “Marakani” u Rio de Žaneiru.