Vest Hem nadigrao Čelsi u derbiju Londona

Fudbaleri Vest Hema ostvarili su pobjedu u drugom kolu engleske Premijer lige pošto su na domaćem terenu savladali ekipu Čelsija sa 3:1.

Igrao se sedmi minut kada je Vord-Prauz izveo korner s desne strane, a najviši u skoku bio je Najef Ager koji je zatresao mrežu Sančesa.

Čelsi je poslije nekoliko izglednih prilika uspio da izjednači rezultat, Kerni Čukvuemeka prevario je svog čuvara i preciznim udarcem vratio “plavce” u igru.

Međutim, Mikail Antonio pobjegao je svojim čuvarima u 53. minutu za novo vođstvo Vest Hema.

Domaćin je 67. minutu ostao sa igračem manje pošto je isključen Aguer, a neposredno prije toga debitovalo je i novo najskuplje pojačanje Čelsija Moises Kaisedo.

Ekvadorac se nije naročito proslavio pošto je skrivio penal duboko u nadoknadi vremena, a siguran sa bijele tačke bio je Lukas Paketa.