Subota, 4 Maja, 2024

Srbija poražena od Belgije

Pobjednik je odlučen već u drugom minutu kada je Belgija nakon greške odbrane Srbije povela i stečenu prednost sačuvala do kraja utakmice.

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je večeras u prijateljskom meču u Levenu od Belgije sa 1:0.

Manje od 65 sekundi bilo je potrebno Belgiji da stigne do prednosti. Pogriješio je Strahinja Pavlović, Predrag Rajković nije uspio da popravi situaciju, a Janik Fereira Karasko je postigao gol!

Imala je Srbija priliku za izjednačenje u finišu utakmice. Filip Kostić je uputio oštru loptu sa lijevog boka, Filip Đuričić je natrčao na loptu i pogodio prečku,

Srbija u utorak u posljednjojnutakmici kvalifikacija dočekuje Bugarsku, a naši reprezentativci se nadaju porazu komšija.