Utorak, 7 Maja, 2024

Skandalozni gol Matića na DG areni obilježiće sezonu

Ekipa iz Tuzi do pobjede je stigla golovima Bojana Matića u trećem minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, te Matije Božanovića u 87. i Olivera Šarkića u 88. minutu.

Fudbaleri Dečića i Sutjeske ostvarili su pobjede u 22. kolu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige (MPCFL).

Dečić je na DG areni savladao Mladost 3:0 i 12. trijumfom preuzeo prvo mjesto na tabeli sa utakmicom više od Budućnosti.

Ipak, utakmicu i sezonu obilježiće gol Matića koji je jedan od najskandaloznijih viđenih u skorije vrijeme, pošto je više nego jasno da su se fudbaleri domaćina sklonili igraču Dečića.

Sutjeska je u Bijelom Polju slavila protiv Jedinstva 1:0, a odlučujući pogodak, za sedmi trijumf ove sezone, postigao je Anto Babić u 31. minutu.

Za 17 sati i 30 minuta zakazani su dueli Mornara i Arsenala u Baru, odnosno Petrovca i Rudara na stadionu “Mitar Mićo Goliš”.

Kolo će kompletirati duel vodeće Budućnosti i plavskog Jezera, koji je počeo u 18 časova.