Subota, 4 Maja, 2024

Serija A: Poker Lacija, minimalci Rome i Udinezea

Fudbaleri Lacija ostvarili su treću ovosezonsku pobjedu u Seriji A, pošto su u 6. kolu na Olimpiku savladali ekipu Đenove 4:0.

Džeko, Foto: Cdm.me

“Nebesko-plavi” su do cijelog plijena stigli pogocima Milinković-Savića, Radua, Kaiseda i Imobilea.

Naš reprezentativac Adam Marušić odigrao je svih 90 minuta za Lacio, koji je trenutno šesti na tabeli sa 10 bodova.

Bod više ima gradski rival, Roma, koja je na gostovanju minimalcem savladala Leće.

Gol odluke dao je Džeko u 56. minutu – pobjeda je mogla biti ubjedljivija da je u 80. Kolarov iskoristio penal.

Okaka-Čuka postarao se da Udineze izađe na kraj sa Bolonjom (1:0).

Od 18 sati na teren će Kaljari i Verona, dok je za 20.45 zakazan derbi između Milana i Fiorentine.