Remi Crne Gore i Sjeverne Makedonije

Omladinska reprezentacija Crne Gore remizirala je sa Sjevernom Makedonijom rezultatom 1:1 u drugom prijateljskom meču ovih selekcija.

FOTO FSCG

Kao i prije dva dana, ove dvije ekipe odigrale su veoma tvrdu i neizvjesnu utakmicu, s tom razlikom što su ,,sokoli“ tada došli do pobjede.

Danas su vodili golom Jovana Dašića u 41. minutu, da bi konačan rezultat postavio Spase Terzijev nešto više od dvadeset minuta kasnije.

– Odigrali smo još jednu odličnu utakmicu, iako ovog puta nijesmo pobijedili. Mislim i da smo oštećeni za jedanaesterac, jer sudija nije signalizirao faul nad Mušovićem u 89. minutu. Osjetio se i umor kod nekoliko igrača, koji su u posljednjih dvadestak dana odigrali šest utakmica, uključujući one u svojim klubovima. Ali, izdržali su sve, odigrali dobro i na tome im čestitam, kazao je Dejan Mrvaljević, trener u stručnom štabu ,,sokola“.

SJEVERNA MAKEDONIJA – CRNA GORA 1:1