Real do pobjede u nadoknadi vremena

Real Madriud u četvrtom minutu nadoknade stigao do trijumfa protiv Union Berlina.

Fudbaleri Real Madrida stigli su do pobjede protiv Union Berlina na svom “Santijago Bernabeu” u nadoknadi vremena i tako osvojili tri boda na starti novog ciklusa Lige šampiona.

Vrijeme je neumitno isticalo, sudija Espen Eskos iz Norveške odlučio je da nadoknadi pet minuta kada je poslije kornera najbrži i najspretniji bio Belingem i sa nekoliko metara ubacio loptu u mrežu Union Berlina za trijumf Madriđana od 1:0.

U drugom meču koji je počeo od 18.45 časova bilo je mnogo više uzbuđenja. Gosti iz iz Danske su vodili 2:0, ali je Galatasaraj u finišu utakmice izjednačio na 2:2.

Kopenhagen je dugo vodio 2:0 golovima Mohameda Eljunusija u 35. i Dioga Gonsavveša u 58. minutu, ali je domaći izjednačio Saše Bojua u 86. i Tetea u 88.minutu za konačnih 2:2.

Fudbaleri Bajern Minhena savladali su na svom terenu Mančester junajted rezultatom 4:3 u prvom kolu grupne faze Lige šampiona. Pobjede su upisali i Arsenal, Napoli, Salcburg. Fudbaleri Intera i Real Sociedada i Sevilje i Lensa odigrali su neriješeno (1:1).

unajted je dobro ušao u meč i stvarao prilike.

Prenost Bajernu donosi Sane u 28. koji nakon asistencije Kejna nije dobro šutirao ali golman Junajteda se nije snašao.

U 32. minutu fudbaleri Bajerna povećavaju prednost na (2:0).

Musijala je probio sa lijeve strane dodao za Gnabria koji je loptu poslao u mrežu nemoćnog Onane.

Na početu drugog poluvremena 49. minut Hojlund postiže pogodak i smanjuje prednost Bajerna na 2:1.

Nakon gola Junajteda Bajern nastavlja da napada i dobija penal nakon lošeg postavljanja Eriksena.

Kejn potvrđuje odličnu formu i povećava prednost njemačkog kluba na 3:1.

Kazemiro pogađa u 88. minutu i smanjuje rezultat na 3:2.

Tel pogađa u 87. minutu i vraća Bajern na dva gola prednosti.

Konačan rezultat postavlja Kazemuiro drugim golom u produžecima meča.

Fudbaleri Arsenala nisu imali težan posao u meču sa PSV-om pa su na poluvrijeme otišli sa tri gola prednosti.

Prvi pogodak postigao je Saka u 8. minutu a u 20. minutu asistira za Trosarda.

Žezus u 38. minutu pogađa za 3:0.

Konačan rezultat postavlja asistent prvog gola Odengard u 70. minutu.

Mečevi Sevilja-Lens i Real Sociedad-Inter završeni su remijem (1:1).

Napoli je slavio protiv Brage rezultatom 1:2 a Salzburg je savladao Benfiku 0:2.