Prijateljski turnir: Pionirima Lovćena trofej na Cetinju

Klubu iz Prijestonice pripali su i trofeji za najboljeg golmana i igrača. Treće mjesto osvojila je ''Budućnost'' iz Podgorice

Pioniri Rukometnog kluba Lovćen osvojili su turnir ”Trofej Akademije plus” koji je održan na Cetinju.

Klubu iz Prijestonice pripali su i trofeji za najboljeg golmana i igrača. Treće mjesto osvojila je ”Budućnost” iz Podgorice.

Izabranici Rajka Popovića i Miloša Vulićevića bili su bolji od ”Budućnosti” (21:11), dok su u meču za zlato slavili protiv ”Budve” (26:15).

U punoj dvorani i izvrsnoj atmosferi Cetinjani su sjajno otvorili meč. ”Lovćen” je u devetom minutu stigao do prednosti (6:3), dok su gosti do kraja prvog poluvremena upisali još svega tri gola (13:6).

I u nastavku utakmice domaći rukometaši održali su dobar ritam, diktirali tempo i superiornom igrom meč priveli kraju, uz 11 golova prednosti (26:15).

Najbolji golman je Bogdan Miljenović, dok je za najboljeg igrača turnira proglašen Filip Božović.

Organizator je NVO ”Akademija plus”, uz podršku Rukometnog saveza Crne Gore.