Subota, 27 Aprila, 2024

Odluka u revanšu

Kom je vodio, a remi Pljevljacima donio nekadašnji igrač Zlatičana Velizar Janketić koji je glavom na drugoj stativi sproveo loptu u mrežu u 82. minutu.

Fudbaleri Koma i Rudara igrali su neriješeno 1:1 u prvoj utakmici baraža za popunu Meridianbet 1. CFL, tako d aće odluka pasti u revanšu.

Kom je u prvom poluvremenu vodio i stvarao šanse, Rudar je uzvratio u nastavku i zasluženo izbjegao poraz u prvom meču baraža za popunu Meridianbet 1. CFL.

Remi Pljevljacima je donio nekadašnji igrač Koma Velizar Janketić koji je glavom na drugoj stativi sproveo loptu u mrežu u 82. minut, poslije dodavanja hrvatskog internacionalca Duje Javorčića.

Kom je poveo u 21. minutu iz penala koji je realizovao Lazar Knežević poslije faula nad Markom Kažićem.

I prije i poslije vodećeg pogotka Zlatičani su imali nekoliko dobrih prilika, ali ni Rudar kasnije nije ostao dužan.