Ne može bez drame: Ronaldo napustio meč prije kraja

Menadžer Ten Hag najavio da će razgovarati sa zvijezdom

Kristijano Ronaldo (37) nije želio da do kraja sa klupe isprati trijumf Mančester junajteda nad Totenhemom 2:0 u Premijer ligi u srijedu veče.

Izuzetnu partiju tima menadžera Erika ten Haga, najbolju od starta sezone, donekle je zasijenila ova kontroverza. Ljut što nije nastupio na utakmici, legendarni portugalski napadač je u 90. minutu napustio timsku klupu i pošao u tunel ka svlačionicama.

Prethodno, u remiju 0:0 protiv Njukasl junajteda, prethodnog vikenda, Ronaldo je zamijenjen sredinom drugog poluvremena. Potom je Ten Hag u najavi meča sa Totenhemom javno prokomentarisao da je napad mnogo fluidniji kad nastupa Englez Rašford.

– Vidjeli smo se, ali nijesmo razgovarali. Rješavaćemo to u četvrtak, ne sad. Ovo je noć za slavlje – rekao je Ten Hag nakon meča, očigledno ljut zbog Ronaldovog ponašanja.

Nakon ovoga, sve je izvjesnije da će velikan fudbala napustiti Junajted u januaru. Od starta sezone postigao je samo dva gola u svim takmičenjima.