Naše juniorke na oproštaju poražene i od Francuske

U posljednjem kolu naše juniorke poražene su od reprezentacije Francuske rezultatom 3:0 (25:18, 25:20, 25:14)

Ženska juniorska odbojkaška reprezentacija Crne Gore završila je nastup u 3. rundi kvalifikacija za U19 Evropsko prvenstvo. U posljednjem kolu naše juniorke poražene su od reprezentacije Francuske rezultatom 3:0 (25:18, 25:20, 25:14).

Odbojkašice Francuske napravile su prednost na početku posljednje utakmice u dvorani “Verde” i bez problema završile prvi set i povele 1:0 (25:18).

Vodile su izabranice Zlatka Ćaćića u drugom setu i napravile četiri poena prednosti (2:6) na startu, ali je ipak selekcija Francuske sredinom ovog dijela igre preuzela vođstvo i tu prednost održavala do kraja seta (25:20).

Treći set je od samog starta protekao u znaku Francuskinja (25:14), koje su na kraju slavile maksimalnim rezultatom.

Najviše poena u dresu Crne Gore osvojila je Natalija Vlaović 11, dok se u timu Francuske istakla Clara Bal sa 12 poena.