Vasilije Adžić u posljednjoj sekundi donio pobjedu omladincima

Izabranici Gorana Perišića, koji su na startu turnira u Norveškoj, poraženi od domaćina 2:1, večeras su bili bolji od Izraela i to golom u 96. minutu – 1:0.

Crnogorski omladinci kolo prije kraja elitne runde imaju šansu da se plasiraju na Evropsko prvenstvo.

Junak je bio Vasilije Adžić, koji je bio strijelac i u prvoj utakmici… Gol Adžića pogledajte ovdje.

Naši fudbaleri u posljednjem kolu (u utorak) igraju sa Bosnom i Hercegovinom koja je danas remizirala (2:2) sa Norvežanima.

Crnoj Gori je potrebna pobjeda nad BiH, ali i da Norvežani ne savladaju Izraelce, jer samo prvoplasirani ide na Evropsko prvenstvo.