Nedjelja, 28 Aprila, 2024

Mornar bez snage nakon prve četvrtine protiv Crvene zvezde

Barani su vodili nakon prve četvrtine, ali je Crvena zvezda na kraju ostvarila ubjedljiv trijumf protiv 30 minuta anemičnih domaćina - 66:102 (23:21, 13:26, 14:31, 16:24).

Košarkaši Mornara igrali su samo deset minuta protiv lidera Admiralbet ABA lige večeras u Baru i na kraju doživjeli još jedan rezultatski debakl.

Barani su vodili nakon prve četvrtine, ali je Crvena zvezda na kraju ostvarila ubjedljiv trijumf protiv 30 minuta anemičnih domaćina – 66:102 (23:21, 13:26, 14:31, 16:24).

Već u drugoj četvrtini Crvena zvezda je zaigrala mnogo ozbiljnije i angažovanije u odbrani i za čas preokrenula rezultat i napravila razliku koju je do kraja utakmice uvečavala i ostvarila 18 pobjedu u sezoni.

Mornar je do kraja utakmice odigrao dobro još samo prvih pet minuta posljednje četvrtine kada je u toj dionici vodio 11:5, ali je serijom 14:0 Crvena zvezda zaustavila “nalet” izabranika Mihaila Pavićevića.

Najefikasniji u ekipi Mornara je bio Voler sa 14 poena, Dan-Martin je ubacio 13, a Veders 11.

U ekipi Zvezde je najefikasniji bio Smart sa 16 poena, Mitrović je imao 14, Davidovac 13, a Tobi 11 poena.