Ponedjeljak, 29 Aprila, 2024

Mornar poražen u Baru

Barani su u ''Topolici'' izgubili od Cedevita Olimpije (86:74), iako su više od 30 minuta bili ravnopravan rival objektivno boljem protivniku

Mornar je odigrao utakmicu sa manje oscilacija nego što je to bio slučaj do sada, ali nije mogao da izbjegne 10. poraz u Admiralbet ABA ligi.

Barani su u “Topolici” izgubili od Cedevita Olimpije (86:74), iako su više od 30 minuta bili ravnopravan rival objektivno boljem protivniku.

Mornar se “raspao” u posljednjoj četvrtini, kada su gosti serijom lakih poena došli od plus tri (68:65) do plus 13 (81:68).

Tim Mihaila Pavićevića je tako ostao na samo jednom trijumfu u regionalnom takmičenju…

Veders je sa 16 poena bio najefikasniji u Mornaru, Dan-Martin je imao 11, a Vranješ 10…