Mančester siti nastavlja sa pobjedama

Aston Vila je na gostovanju pobijedila Barnli sa 3:1.

Fudbaleri Mančester sitija pobijedili su danas na gostovanju Šefild junajted sa 2:1, u utakmici trećeg kola Premijer lige.

Siti je do vođstva mogao u 37. minutu, ali je Erling Haland sa “bijele tačke” pogodio stativu.

Norveški napadač je ipak donio prednost Sitiju, pošto je u 63. minutu iskoristio centaršut Džeka Griliša.

Domaći tim je do izjednačenja došao u 85. minutu preko Džejdena Bogla, da bi tri minuta kasnije Siti odgovorio golom Rodrija.

Siti na prvom mjestu ima maksimalnih devet bodova, dok je Šefild junajted 17. bez bodova.

Naredni meč Siti igra na svom terenu protiv Fulama, a Šefild junajted dočekuje Everton.

Gosti iz Birmingema poveli su preko Metija Keša u osmom minutu, da bi isti igrač u 20. minutu postigao drugi gol.

Lajl Foster je smanjio rezultat u 47. minutu, dok je pobjedu gostiju potvrdio Musa Dijabi u 61. minutu.

Aston Vila je na šestom mjestu sa šest bodova, a Barnli je 18. bez bodova.

U sljedećem kolu Aston Vila gostuje Liverpulu, dok Barnli dočekuje Totenhem.