Lids blizu ispadanja nakon poraza od Vest Hema

Fudbaleri Vest Hema pobijedili su danas na svom terenu u Londonu Lids sa 3:1, u utakmici pretposljednjeg 37. kola Premijer lige.

Lids je poveo golom Rodriga u 17. minutu, a izjednačio je Deklan Rajs u 31.

Domaći su poveli pogotkom Džeroda Bovena u 72. minutu, a pobjedu je obezbijedio Manuel Lansini u četvrtom minutu nadoknade vremena na asistenciju Lukasa Pakete. Poslije gola VAR je provjeravao da li je Paketa bio u ofsajdu i potvrdio pogodak.

Vest Hem ima 11 pobjeda i 14. je na tabeli sa 40 bodova.

Lids je blizu ispadanja iz lige, nalazi se u zoni ispadanja na 18. mjestu sa 31 bodom, dva manje od Evertona, koji je prvi iznad crte.

Lidsu je za opstanak potrebna pobjeda protiv Totenhema u posljednjem kolu, ali i da se poklope rezultati ostalih utakmica.