Srijeda, 29 Maja, 2024

I A MCKL: Studenti savladali Teodo za 12. pobjedu

Studenti su nakon prvog poraza u sezoni, od Lovćena, upisali 12. trijumf. Savladali su lako Teodo 80:61, a u trećoj četvrtini su sve riješili.

Košarkaši Studentskog centra vratili su se na pobjednički kolosjek u domaćem šampionatu.

”Studenti” su nakon prvog poraza u sezoni, od Lovćena, upisali 12. trijumf.

Savladali su lako Teodo 80:61, a u trećoj četvrtini su sve riješili.

Nakon što je Teodo odlično krenuo u meč, imao dvocifrenu prednost u prvoj dionici, ali domaći su treću četvrtinu dobili 28:9 i preokrenuli.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Milić Starovlah sa 18 poena, Flečer Megi je ubacio 12, a poen manje Vasilije Baćović.

U ekipi Teoda bolji od ostalih bili su Arsenije Vučković sa 18 i 11 skokova, te Lazar Đurović sa 17 poena.

Primorje je na svom parketu bilo bolje od Ibra 86:81. Novljani su kontrolisali meč, a gosti u finišu ublažili zaostatak.

Slobodan Miljanić sa 19 i Novak Obradović sa 16 poena bili su najbolji u pobjedničkom timu, na drugoj strani Armin Hot sa 19 i Armin Kalić sa 15.

Ol stars je pobijedio Pljevlja 84:71 i upisao četvrti trijumf u sezoni.

Podgorica je bila bolja od Danilovgrada 84:64, a derbi kola igra se 17. marta, Sutjeska čeka Lovćen.