Helsinki ubjedljiv pod Goricom, Budućnost u kvalifikacijama za Ligu konferencije

Podgoričani su u revanšu izgubili od Helsinkija 4:0

Fudbaleri Budućnosti zaustavljeni su u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Podgoričani su u revanšu izgubili od Helsinkija 4:0, pa finski klub sa ukupnih 7:1 ide dalje.

Naš sastav je večeras ofanzivno krenuo, pokušao doći do brzog gola, stvorio neke opasne situacije, ali su gosti poveli iz prvog pokušaja.

Riski je bio strijelac iz ofsajda koji sudije nijesu vidjele.

To je presjeklo naše momke, koji su imali tokom meča dosta dobrih pokušaja, ali nijesu postigli pogodak.

Helsinki je svoje prilike savršeno koristio. U prvom poluvremenu su se upisali Valenčić i Žair, a u nastavku je pogodio ponovo Riski nakon savršene akcije.

Budućnost sada čekaju dueli sa Toršavnom u kvalifikacijama za Ligu konferencije.