EHF LŠ: Oslabljena Budućnost nemoćna protiv Krima u Ljubljani za kraj glavne faze

Još jednom se pokazalo da tim Dragana Adžića ne može bez Milene Raičević - kada se povrijedila prošle sedmice. Đer je nadoknadio minus četiri u posjednjih 10 minuta i slavio u "Morači", a i prošle sezone je bez nje bilo ubjedljivih poraza

Rukometašice Budućnosti poražene su od Krima u Ljubljani 29:23 u posljednjem kolu glavne faze Lige šampiona. To je ujedno i najteži poraz izabranicama Dragana Adžića od početka evropskog takmičenja.

Poslije izjednačenog prvog poluvremena, slovenački prvak je dominirao u nastavku i nekoliko puta stizao do osam golova razlike.

Još jednom se pokazalo da tim Dragana Adžića ne može bez Milene Raičević – kada se povrijedila prošle sedmice. Đer je nadoknadio minus četiri u posjednjih 10 minuta i slavio u “Morači”, a i prošle sezone je bez nje bilo ubjedljivih poraza.

Srećom, neće dugo pauzirati i igraće za Crnu Goru u kvalifikacijama za Olimpijske igre i Evropsko prvenstvo, a potom i u četvrtfinalu Lige šampiona…