Crna Gora poražena u Tivtu od Rumunije

Dva gola za gostujući tim postigao je Aleksandru Stojan, u 34. minutu nakon loše reakcije odbrane ,,sokola“ i 54, kada je glavom lobovao Tomaša Đurovića.

Kadetska reprezentacija Crne Gore poražena je drugom prijateljskom meču od Rumunije rezultatom 3:0.

Dva gola za gostujući tim postigao je Aleksandru Stojan, u 34. minutu nakon loše reakcije odbrane ,,sokola“ i 54, kada je glavom lobovao Tomaša Đurovića. Konačan rezultat postavio je Mihaj Toma u 86. minutu lijepim pogotkom sa petnaestak metara iskosa.

“Tradicionalno lošije odigramo drugu utakmicu i veoma brzo potrošimo ionako ograničene kapacitete. Samim tim nijesmo u situaciji da držimo visok nivo koncentracije, što je neophodno za ovakve utakmice. Razlika u kvalitetu je očigledna, ali i mi imamo neiscrpan repertoar fudbalskih ,,gluposti”, koji pomažu protivniku da napravi rezultat, istakao je selektor Radovan Kavaja.

CRNA GORA – RUMUNIJA 0:3

Tivat – Stadion FK Arsenal, Tivat. Sudija: Davor Božović (Crna Gora). Strijelci: 0:1. Aleksandru Stojan 34’, 0:2. Aleksandru Stojan 54’, 0:3. Mihaj Toma 86. Žuti kartoni
Pavićević, Šćekić (Crna Gora).

Crna Gora: Tomaš Đurović, Miloš Maraš (od 76. Vasilije Kračković), Lazar Savović (od 76. Andrej Pima), Nikola Balević (od 46. Vuk Pavićević), Zarija Mugoša (od 61. Vojislav Jokić), Lazar Martinović, Luka Šćekić (od 61. Vasilije Novaković), Todor Miljanić (od 46. Maksim Đukić), Matija Nikčević (od 46. Alen Bišević), Luka Perović (od 82. Luka Baštrica), Petar Jauković (od 46. Mladen Račić).
Selektor: Radovan Kavaja.

Rumunija: Aleksandru Maksim, Stefan Opris, David Dumitra, Eduard Kotor (od 80. Andrej Racu), Rikardo Padurariu (od 46. Alin Tehereš), Laslo Matjaš, Dan Nićifor (od 61. Robert Petkulesku), Aleksandru Stojan (od 86. Raul Gogonea), Andrej Toroc (od 61. Raul Stanću), Mario Ilie (od 46. Justin Dojkaru), Erik Somandru (od 61. Mihaj Toma).
Selektor: Nikolae Roska.