Srijeda, 1 Maja, 2024

CFL: Novi neuspjeh Mladosti, Jezero pobjedom do liderske pozicije

Fudbaleri Jezera su ostali neporaženi i peti meč zaredom u Meridianbet Prvoj fudbalskoj ligi.

Plavljani su na DG areni bili bolji od Mladosti Lob.bet 2:1, pa će sjutrašnje duele 6. kola dočekati kao lideri.

Jezero je dominiralo u prvom poluvremenu, promašilo penal (Dragojević je zaustavio Toškovića) i nakon toga došlo do 2:0 poslije pogodaka Jovićevića i Bareta.

Domaćin, koji nije slavio još od prvog kola i trijumfa protiv Budućnosti, u nastavku je učinio sve da izbjegne poraz, ali sve što je uradio je bilo da ga ublaži.

Jedini gol za debitanta u 1. CFL postigao je Maraš sredinom drugog poluvremena.

Jezero je iz šest mečeva sakupilo 11 bodova, Mladost ima pet…

U subotu od 18.30 se sastaju Petrovac i Sutjeska Meridianbet, a od 20 su na programu mečevi Budućnost – Arsenal, Mornar – Jedinstvo Franca i Dečić – Rudar.