Budućnost slavila u Podgorici, Petrovac u finišu izborio remi

Budućnost je na svom terenu bila bolja od Arsenala iz Tivta 2:0

Fudbaleri OFK Petrovca igrali su neriješeno sa Sutjeskom 1:1 na domaćem terenu, u utakmici šestog kola Meridianbet 1. CFL. Budućnost je na svom terenu bila bolja od Arsenala iz Tivta 2:0.

Sutjeska je povela u 43. minutu preko Milana Miroslavljeva.

Baš kada je Petrovac bio pred porazom, u 90. minutu pojavio se Nikola Zvrko i donio bod svojoj ekipi.

Ovo je bio peti meč u nizu bez pobjede za ekipu Sutjeske, nakon šest kola imaju samo sedam bodova i nalaze se na sedmoj poziciji.

Petrovac je remijem došao do jedanest bodova, koliko ima i Jezero.

Budućnost je na svom terenu bila bolja od Arsenala iz Tivta 2:0.

Vodeći gol za Budućnosti postigao je Petar Grbić u 14. minutu.

Prednost je povećao Vladan Adžić u 32. minutu.

Rudar je došao do prve pobjede u sezoni golom Arihira Sentokua u 34. minutu.

Pravu goleadu gledali smo na meču Mornara i Jedinstva, domaća ekipa slavila je 4:3.

Golove za Mornar su postigli Vujačić u 29. i 39. minutu, Ćetković u 63, kao i Baošić u 74.

Za Jedinstvo u srijelce su se upisali Korać iz penala u 11. minutu, Cvijović u 13.

U jedinoj jučerašnjoj utakmici Jezero je bilo bolje od Mladosti DG 2:1.

Budućnost je vodeća nakon šest kola sa 11 bodova, koliko još imaju Jezero i OFK Petrovac.